Conteg

Компанія Conteg була заснована у 1998 році в місті Прага (Чехія). До 2006 року Conteg акцентувала увагу тільки на виробництві телекомунікаційних шафах та аксесуарах до них. Однак з 2007 року компанія розпочинає просування перші повномаштабні рішення для ЦОД ( Центрів Обробки Даних ), та вже у 2008 році в них з’являється напрямок охолодження, KVM-консолі. У 2011 році лінійка охолодження розширюється лінійними кондиціонерами  CoolTeg XC. В той же час компанія “озброюється” технологією  AEGIS DCIM, що дозволяє здійснювати моніторинг усього Центру Обробки Даних.

Сьогодні Conteg має 3 заводи, 10 регіональних представництв, торгівельних партнерів у 50 странах та на 3-х континентах. Компанія Active Solutions достатньо довго співпрацює з продуктами даного виробника, як у Києві, так и по всій Україні, та жодного разу не мала сумнівів у якості продукції, як у проектних рішеннях, так і у мілких аксесуарах. Conteg тримає на високому рівні якість продукії тримаючи марку, та використовуючи високоякісні матеріали.

Якість продукції є однією з приорітетних складових продукції, саме завдяки цьому Conteg багаторазово отримував нагороди як по всьому світу, так і в Україні зокрема. Продукція компанії сертифікована згідно вимог ISO 9001.

Conteg Logo
Серед основних напрямків діяльності компанії сьогодні можно виділити :
  • Напольні шафи (серій ROF, RMF а також бюджетної серії Ri7)
  • Настінні шафи (серії RUN, RON, ROD, та варіантів без задньої стінки REN)
  • Кондиціонування (CoolTeg Plus DXSmall)
  • Кабельні органайзери підвищеної ємності (HDWM)
  • Системи контролю та контролю доступу (RAMOS, ACS, CPS)
  • КВМ-консолі (KVM)
  • Блоки розподілення електроживлення у телекомунікаційній шафі (PDU)
В даний час компанія Conteg глибоко співробітничає з компанією Stulz по напрямку прецизійного кондиціонування, підвищуючи власну експертизу в даному напрямку.

 

За більш детальною інформацією стосовно продукції , проектування конфігурацій звертайтеся до наших спеціалістів sales@active-solutions.com.ua а також за телефоном у Києві +38 (044) 232 11 55