Серверна інфраструктура

У наш час складно уявити середню компанію без власної серверної інфраструктури, не кажучи вже про великі, більше того, навіть невеликі компанії, чисельність співробітників яких не більше 5 осіб, замислюються про власний сервер, який би дозволив налаштувати на собі роботу CRM / ERP-системи , корпоративної пошти, сайту компанії, бізнес-додатків, резервного копіювання даних і інших сервісів.

Важливість самої інформації на сьогоднішній день дуже висока, не варто довіряти роботу ваших додатків настільним комп’ютерам, які не призначені для такого роду завдань.

Серверна інфраструктура є ядром всієї інфраструктури підприємства, так як вона і є найбільш інтелектуальної і важливою складовою будь-якого бізнесу. Всі мережеві сервіси підприємства, включаючи пошту, інформаційно аналітичні системи підприємства CRM, файлові сховища, системи моніторингу та управління підприємством базуються на фізичних або віртуалізованих серверних ресурсах. Саме серверне обладнання є критичною системою будь-якої компанії. Від надійності серверної підсистеми залежить успішність будь-якої компанії.

Фахівці компанії «Active Solutions» мають великий досвід у серверному інжинірингу, налаштуванні, установці відмовостійких рішень, міграції існуючої серверної інфраструктури на віртуалізовані рішення VmWare і Hiper-V, по всій Україні.