Aruba Networks

Вас цікавлять надійні та швидкі бездротові мережі, Тоді продукцію компанії Aruba Networks створено для Вас. Компанія Aruba була заснована в 2002 році, відносно молода команда, досягла значних успіхів та в подальшому стала лідером у сфері бездротових систем передачі даних. Основними продуктами виробника на сьогоднішній день є: точки доступу, контролери, а також флагманське ПЗ  Airwave Management Platform.

Технологія MOVE — Mobile Virtual Enterprise від компанії Aruba дозволяє об’єднувати дротову та бездротову мережу в єдину систему доступу, підключатись до котрої можна з будь якої точки планети, як на відпочинку, так і під час відрядження, як для співробітників офісу, так і гостей. Ідентифікаційні дані співробітників прив’язані до певних прав доступу.

Aruba Networks
Самі точки доступу мають такі переваги як:
  • Робота в режимі контролерів та бездротових мостів
  • Робота в режимі Remote Access Point
  • Технологія ARM — оптимізації радиопараметрів (Adaptive Radio Management)
  • Новітня система виявлення спроб взлому, а також їх попередження
  • Автоматизація вибору найкращого, меньш занятого радіоканалу дозволяє значно покращити передачу даних VOIP в бездротових мережах.
Контролери від компанії Aruba Networks володіють високими показниками якості та безпеки бездротових мереж різного маштабу завдякі унікальній операційній системі ArubaOS.

Обладнання має в розпорядженні керований комплекс, що складається з AirWave, хмарний сервіс Content Security Service  та продуктів спектрального моніторингу RFprotect Mobile та RFprotect™ Distributed. AirWave забеспечує функції оперативного контролю мобільними користувачами у мультивендорномоу, повнозв’язних мережах за рахунок частотного контролю місцезнаходження та моніторингу їх в реальному часі на мапі покриття.

За додатковою інформацією, а також з питаннь налаштування та пректування обладнання Aruba ви можете звертатися електронною поштою support@active-solutions.com.ua або зателефонувавши за телефоном в Києві +380 (44)232-11-66