Eaton

Компанію Eaton (Torbensen Gear and Axle) було засновано у 1911 році, та з цих давніх пір займається електротехнічним обладнанням, досягнувши успіху в багатьох напрямках, та придбавши такі компанії як Hobourn, Samuel Moore & Company, Kenway Systems, Cutler-Hummer, PowerWare, Moeller Group, MGE а также Cooper Industries.

Сьогодні історія компанії Eaton увібрала в себе велику кількість іновацій та технологічних досягненнь, що дозволило посісти впевнені позиції у сфері керування енергією.

Для нашої компанії, Eaton, на сам перед цікавий системами безперебійного живлення, так як неодноразово завойовував довіру наших замовників в даному напрямку.

Зараз Eaton пропонує широкий комплекс рішеннь, що спрямований на підтримку безвідмовного та якісного електроживлення. Лінійки обладнання містять: різноманітні джерела безперебійного жівлення (UPS), телекомунікаційні шафи, модулі розподілення (PDU), різноманітне моніторингове обладнання, програмне забеспечення. Компанія постійно розвивається та постійно купує нові бренди, такі як: Best Power, MGE Office Protection Systems, Phoenixtec, Powerware, Aphel и Wright Line.

Eaton Logo
Наша компанія займається поставками, встановленням на налаштуванням безперебійних систем будь якої складності на території України. На даний момент ми пропонуємо такі рішення:
  • Однофазні лінійно-інтерактивні (E-series, 3S, 5SC, 5P, 5PX) системи
  • Однофазні онлайнові (серії 9130, EX, 9SX, 9PX, 9155, BladeUPS) системи
  • Трьохфазні системи (9155, 9355, 9390, 9395, BladeUPS)
  • Системи розподіленого електроживлення (PDU)
Eaton постійно розширює портфель власних технологічних рішеннь, піклуючись про Ваше електроживлення, як в домашніх умовах, так і в офісних та крупних Дата Центрах.
За більш детальною консультацією з питаннь налаштування та пуско налаштувальних робіт звертайтесь за телефоном компанії (044) 232-11-55 а також на наш email: support@active-solutions.com.ua