Проектування мережевої інфраструктури

Cети щільно увійшли в повсякденне життя кожного з нас – в кожному мобільному телефоні, в кожному ноутбуці, майже кожному принтері або сканері ми використовуємо середу або сервіси мережі, провідний або беcпроводной, фіксованого чи мобільного. Але, тим не менш мало хто замислюється над тим що від якості проектування і реалізації інженерної інфраструктури, безпосередньо залежить злагодженість роботи всіх систем і служб життєзабезпечення бізнесу і підрозділів компанії. Сучасні комп’ютерні мережі це комплекс складних систем забезпечують життєдіяльність об’єктів та їх інфраструктури. Від якості та підходи до проектування мережі, залежить наскільки вона, може приносити користі бізнесу та сприяти його зростанню.

Ключові аспекти проектування мережевої інфраструктури

Проектування і впровадження мережі будь-якого масштабу можна умовно розділити на 4 етапи:

  • Аналіз задачі
  • проектування фізичної інфраструктури
  • проектування інформаційної мережі
  • проектування інфраструктури
  • розгортання та налаштування мережевого обладнання
Unified solutions
Потенціал який спочатку закладений в архітектуру мережі, повинен максимально відповідати вимогам бізнесу.

Первинний аналіз задачі пробудови мережі

покликаний відповісти на питання, який ця мережа повинна бути, однорангова або багаторівнева, односкладова або мультисервісна, централізована або територіально розподілена мережа. На цьому етапі закладаються всі основні і найважливіші аспекти проекту мережі, чітке розуміння специфіки та вимог бізнесу компанії, формування оціночної бюджетної вартості для отримання максимально ефективного рішення.
analise
solutions-development-347x166

Проектування фізичної інфраструктури

дозволяє проаналізувати початкові умови проектування. Технічні засоби, схеми будівель, інженерних мереж та комунікацій дозволяє сформувати чіткий і детальний план проекту фізичної організації мережі з точністю до розетки. Шляхи проходження і прокладки кабельних каналів, потенційні вузькі місця в реалізації, оціночна вартість реалізації, обсягів робіт, необхідного обладнання та матеріалів.

Проектування мережевої інфраструктури

визначає логічну схему взаємодії систем і сервісів між собою, у фінальному проекті враховуються всі побажання щодо взаємодії сервісів, вимог з безпеки цієї взаємодії, планів і перспектив розширення. Так само мають бути враховані аспекти легкого та економічно обґрунтованого масштабування рішення в процесі росту сервісів і послуг, що надаються мережею. Саме від якості проектування даного аспекту мережі залежить майбутнє цієї мережі, коректне проектування, дозволяє мінімізувати подальші вкладення в розширення або масштабування мережі та її сервісів. Саме на цьому етапі закладається весь подальший потенціал IT рішення, і саме це впливає на подальшу вартість експлуатації та розвитку.
easy service
managebility

Розгортання та налаштування мережі

це етап безпосередньої реалізації проекту. Прокладка ліній комунікацій, кваліфікована і відповідна вимогам і стандартам виробника. Монтуються системи електроживлення та кондиціонування серверних приміщень, здійснюється налаштування та запуск мережевого і каналоутворюючого обладнання мережі, підключення інтернет каналів у відповідності з проектом реалізації. Налаштування серверного обладнання та мережевих сервісів
Кожна окремо взята інженерна система це цілий комплекс заходів, спрямованих на оптимізацію витрат часу при заданих матеріальних і фінансових ресурсах на всіх етапах ведення будівництва будь-якого об’єкта, включаючи проектування нового об’єкта, або оптимізація існуючої інфраструктури.

Співробітники нашої компанії можуть виконати як оптимізацію і підтримку мережевої інфраструктури Вашої компанії, так і розширення існуючої інтелектуальної системи Вашого бізнесу.

Рішення

Проектування мережевої інфраструктури, процес що вимагає комплексний підхід, спираючись на багаторічний досвід проектування та впровадження мереж, наші фахівці завжди готові запропонувати оптимальне рішення. За більш детальною інформацією щодо розробки або інтеграції серверного рішення можна звернувшись до наших фахівців по електронній пошті support@active-solutions.com.ua або по телефону в Києві (044) 232-11-66