Panduit

Компанія Panduit, заснована в 1955 році, на сьогодні є незмінним лідером з виробництва пасивних компонентів для інфраструктури телекомунікаційних мереж, здебільшого це структуровані кабельні системи (СКС). Головний офіс компанії знаходиться в Америці, штаті Іллінойс, компанія має підтримку в 120 країнах світу, при цьому на неї працюють близько 4000 співробітників.
Виробничі потужності компанії це дев’ять заводів: в Сінгапурі, Румунії, Нідерландах, Китаї, Мексиці, а також 4 заводи в США.
Продукція компанії Panduit відрізняється високою якістю виготовлення, пропонуючи єдину концепцію фізичної телеком інфраструктури – UPI (Unified Physical Infrastructure), яка дає основу для побудови, автоматизації, організації інтелектуальних систем, комунікацій, захисту та контролю обладнання, а також управління живленням.
Panduit inc.
Співробітники компанії Active Solutions довгий час працюють з обладнанням Panduit, жодного разу не засумнівавшись у його якості. Зараз ми пропонуємо нашим клієнтам такий спектр продуктів:
  • Стийки та телекомунійні шафи
  • Мідні компоненти (модулі, патч-панелі, пасивне, кручена пара, «розумні» патч-панелі)
  • Оптичні компоненти (оптичні розподільні панелі, оптичний кабель, піглейти)
  • Кабельні організатори (горизонтальні, вертикальні)
  • Кабельні стяжки (пластикові, металеві, звичайні, всепогодні)
  • Устаткування для маркування кабелю (принтери, маркування)
Для більш детального ознайомлення з рішеннями компанії Panduit, ви можете зв’язатися з нашими консультантами звернувшись за адресою support@active-solutions.com.ua або зв’язавшись за телефоном (044) 232-11-55