Структуровані кабельні мережі

Сучасна СКС є складною інтегрованою інфраструктурою будівлі, на основі якої будуються всі без винятку інженерні підсистеми управління та сигналізації. На нашому ринку в основному через неузгодженість внутрішніх та міжнародних стандартів, СКС одержав широке поширення головним чином в системах передачі даних та голосової інформації. Однак навіть у цьому випадку применшувати їх значущість для організації зовсім не варто. Від працездатності інформаційної інфраструктури залежить сам факт існування сучасної компанії.

Дуже багато організацій при побудові систем автоматизації воліють економити саме на СКС, після чого вони незмінно стикаються з необхідність постійних переробок і реконструкції. Більше того, підхід до вибору постачальника за принципом “чим дешевше” ні в якому разі не гарантує таким замовникам належного рівня продуктивності і довговічності комунікацій і ліній зв’язку протягом всього терміну експлуатації. Іншими словами, такий підхід до поняття СКС як закінченої системи розмивається і знову розпадається на вибір окремих компонентів. В результаті замовник отримує під виглядом СКС не зовсім те, що він хотів спочатку, майже завжди – не зовсім те що відповідає реальним вимогам його організації.

scs
network server room
sks

Як створюється «правильна» СКС

У процесі створення структурований кабельної інфраструктури беруть участь між собою три сторони: замовник, що купує і експлуатує СКС, інтегратор, що виконує проектування та інсталяцію, і виробник СКС, що гарантує якість і відповідність стандартам компонентів структури. Для забезпечення належної якості вихідного проекту кабельної інфраструктури, всі учасники процесу повинні бути пов’язані між собою зобов’язаннями, що регламентують їхню спільну діяльність. Ми пропонуємо високотехнологічні та збалансовані рішення, забезпечуючи підтримку на всіх етапах впровадження і подальшої експлуатації інфраструктури кабельної мережі передачі даних. Виконаємо повний цикл розрахунку, проектування, впровадження та запуску інформаційної інфраструктури, вашої компанії.

Окремої уваги заслуговує аспект гарантованого обслуговування. Відповідність електричних характеристик базових ліній / каналів вимогам стандартів закріплюється зазвичай в умовах системних гарантій на дану конфігурацію. При цьому, зрозуміло, виробник гарантує не тільки якість елементів складових всі елементи кабельної інфраструктури, але і якість виконаних робіт, а також сумісність усіх елементів каналу між собою. Гарантія на якість виконаних робіт так само включається виробником в системну гарантію, на рішення.

Отже, ваша організація зважилася на впровадження передових інформаційних технологій. Ефективне використання інформаційної системи неможливо без надійної та універсальної фізичної середовища передачі даних. В якості такого середовища в даний час все більше користувачів вибирає структуровані кабельні мережі. Але СКС сьогодні – це не просто набір елементів: це складна інфраструктура, ефективне використання якої не представляється без підтримки з боку виробника і інтегратора. Важливо пам’ятати – встановлюючи СКС ви робите вибір на довгі роки.

Рішення для структурованих кабельних мереж

За більш детальною інформацією з розробки, проектування та інтеграції структурованої кабельної мережі можна звернувшись до наших фахівців по електронній пошті support@active-solutions.com.ua або за телефоном в Києві (044) 232-11-66