Системи відеоспостереження

Системи відеоспостереження знаходять повсюдне застосування системах контролю та управління доступом, як елемент комплексної системи фізичної безпеки. Відеокамери стали невід’ємним атрибутом сучасної системи безпеки. заміського будинку, торгових центрів, великих бізнес центрів, стадіонів, аеропортів, кінотеатрів і багатьох інших видів об’єктів, давно знайшли своє застосування в сучасній інфраструктурі. Такі системи стали невід’ємною складовою концепції «безпечне місто». Завдяки системам відеоспостереження, існує можливість оперативного реагування на події, своєчасне інформування про події, відео фіксація порушень нормального функціонування систем і подій. Достеменно відомо що запобігти проблему простіше, ніж її вирішувати, саме така концепція закладена в основу всіх систем моніторингу, а так як 95% інформації сприймається людиною через зір, системи відео моніторингу та контролю можна сміливо віднести до основних систем забезпечення безпеки.

Останні 10 років, системи відеоспостереження проникають практично в усі аспекти повсякденного життя.

Video surveillance

Відеоспостереження в повсякденному забеспеченні безпеки

 • заміських будинків і котеджних селищ
 • супермаркетів та прилеглих територій
 • вокзали та аеропорти
 • автодороги
 • стадіони і місця масового скупчення людей
 • міський транспорт
 • бізнес центри та офісні приміщення
 • та багатьох інших
Видеонаблюдение в офисе

Системы управления событиями

Системи відео аналітики та реакції на події

Системи відео аналітики, сучасної системи відеоспостереження, дозволяють створювати інтелектуальні системи
 • фіксація та інформування оператора про забутий багажі або підозрілий предмет залишеному свідомо в залі очікування аеропорту або вокзалу.
 • відстеження і визначення облич людей або навіть напрям погляду людини.
 • системи цільової відео реклами на моніторах розміщення в торгових центрах або на касах в супермаркетах, «вміють» відслідковувати скільки разів був переглянутий потенційно рекламний відеоматеріал на моніторах і тим самим фіксувати кількість переглянутої відвідувачами реклами.
 • стеження за пересуванням конкретного об’єкта
 • автоматичне інформування оператора або персонал про фіксування руху в на перший погляд статичному об’єкті спостереження, наприклад складське приміщення в нічний час
 • визначення і фіксація порушників правил дорожнього руху в потоці машин, з фіксацією номерних знаків транспортного засобу.
 • та багатьох інших
Ці та багато інших функцій аналітики сучасної системи відео спостереження, дозволяють створювати комплексні високо інтелектуальні системи безпеки і контролю доступу забезпечуючи надійну систему управління подіями і реакції на них.

Системи оповіщення про події, дозволяють інформувати допомогою телефонного зв’язку, у вигляді SMS повідомлення, звуковими та іншими тривожними сигналами спрацьовування датчиків.

Модульна архітектура комплексних систем відеоспостереження

Комплекс систем відеоспостереження являють собою модульну архітектуру які комплектуються і інтегруються в залежності від завдань які належить вирішувати системі безпеки.

Підсистема запису – здійснює надійну запис і зберігання відео інформації. Комплексне проектування системи відеоспостереження, враховує необхідний простір для зберігання відеоматеріалів, з урахуванням тривалості зберігання та терміну давності інформації. Забезпечує архівацію критичних відео матеріалів.

Підсистема відео фіксації, складається безпосередньо з камер спостереження, що враховують характеристику за якістю картинки, можливості управління камерами і режимом зйомки, будь то ніч або денний час доби, широкому температурному режиму функціонування з можливістю функціонування як усередині будівлі, так і поза будівлею. Діапазон використовуваних рішень поділяється на:

 • камери для внутрішнього відеоспостереження
 • камери для зовнішнього відеоспостереження з широким діапазоном робочих температур, вологозахисними і стійкі до зовнішніх впливів в умовах експлуатації поза приміщеннями.
 • керовані дистанційно внутрішні і зовнішні камери, так звані PTZ камери, що дозволяють змінювати початкове положення по команді оператора або підсистемою відео аналітики.
Modular System
managebility

Підсистеми відео аналітики

є інтелектуальною складовою, і являє собою комплекс програмно-апаратних компонентів, що здійснює аналітичне наповнення системи. Відстеження осіб, спрацьовування і реакція всього комплексу на виявлення руху, функція «забутий багаж», фіксація номерів автомобілів, або спрацьовування магнітної картки для доступу до конкретного приміщення. Всі ці та багато інших функцій дозволяють інтегрувати інтелектуальні системи відеоспостереження, здійснювати аналіз подій з формуванням реакції на події та інформуванням оператора для прийняття рішення реакції на події.

Підсистема моніторингу та управління, покликана надати оператору системи відеоспостереження широкий діапазон інструментів інформування про події і засобів реакції на ці події.

Співробітниками компанії Active-Solutions здійснюється проектування та інтеграція систем зберігання і відеоспостереження як для невеликих заміських будинків, і до великих промислових об’єктів, офісних і торгових центрів з великою кількістю ділянок спостереження і реакцією на події.

Рішення відеоспостереження