Серверна інфраструктура

Ще 20 років тому при необхідності створити мережу на 20-25 робочих місць виникала дилема при виборі сервера. Точніше, вона виникала через відсутність вибору – доводилося купувати або дорогий сервер, для роботи з вузькоспеціалізованими додатками, або купувати відразу велику RISC робочу станцію корпоративного рівня під управлінням UNIX подібних систем.

Серверне обладнання сьогодні

За останнє десятиліття, багато що змінилося не тільки мережевий, а й в інфраструктурі серверних систем. Попит як відомо породжує пропозицію, і тепер у кожного виробника серверного обладнання та обладнання для серверної інфраструктури в продуктовому портфелі сервера від невеликих серверних рішень на базі Ultra Micro Tower BareBone систем і до великих кластерізірованних і розподілених MainFrame систем.

Unified solutions
У наш час складно уявити середню компанію без власної серверної інфраструктури, не кажучи вже про великі, більше того, навіть невеликі компанії, чисельність співробітників яких не більше 5 осіб, замислюються про власний сервері, який би дозволив повісити на себе роботу CRM / ERP-системи , корпоративної пошти, сайту компанії, бізнес-додатків, резервного копіювання даних і інших сервісов.Важность самої інформації на сьогоднішній день дуже висока, не варто довіряти роботу ваших додатків настільним комп’ютерам, які не призначені для такого роду завдань.

Серверна інфраструктура є ядром всієї інфраструктури підприємства, так як вона і є найбільш інтелектуальної і важливою складовою будь-якого бізнесу. Всі мережеві сервіси підприємства, включаючи пошту, інформаційно аналітичні системи підприємства CRM, файлові сховища, системи моніторингу та управління підприємством базуються на фізичних або віртуалізованих серверних ресурсах. Саме серверне обладнання є критичною системою будь-якої компанії. Від надійності серверної підсистеми залежить успішність будь-якої компанії.

Серверна система, перестала бути звичайним настільним комп’ютером укомплектованим ECC (Error Checking and Correcting code) пам’яттю яка дозволяє виправляти 4-ох бітні помилки, і RAID контролером і дисковим масивом. Зараз, із зростанням кількості сервісів, уніфікації сервісів і додатків, серверна інфраструктура, це спеціально розроблений комплекс для забезпечення найвищого рівня відмовостійкості і продуктивності.

Крім функціональних вимог до сучасних серверів, висуваються все більші вимоги до архітектури серверів і висуваються вимоги щодо розширюваності, обчислювальної та апаратної надмірності а також керованості серверної інфраструктурою, коли мова йде про комплекс серверів. Вимоги для сучасних систем дуже динамічно зростають, вимагаючи все більше інформаційної підтримки, компанії хочуть розширити можливості серверів для збереження інвестицій. Серверні рішення, повинні мати можливість для легкого розширення обсягу пам’яті, мережевих інтерфейсів, процесорів, блоків вентиляції, можливості встановлення додаткової дискової ємності для нарощування продуктивності та відмовостійкості рішень серверної інфраструктури із збереженням первісних інвестицій.

Основні фактори при виборі сервера

Надійність

Цей фактор є визначальним при виборі будь-якого типу сервера або мережевої інфраструктури підприємства. Одна з основних складових надійності – відмовостійкість, тобто наявність спеціалізованих програмних та / або апаратних засобів що дозволяють при виникненні аварійних чи потенційно збійних ситуацій повертати систему в працездатний стан з мінімальними тимчасовими витратами, а в більшості випадків попереджати виникнення збійних ситуацій за рахунок механізмів проактивного моніторингу, попередньої заміни потенційно збійного компонента.
Realibility
managebility

Керованість

Сучасні серверні системи та мережі, як правило, мають на увазі наявність декількох серверів, при чому частина з них знаходиться у віддалених філіях підприємства. У таких ситуаціях актуальності набувають простота інсталяції та конфігурування серверів, моніторинг їх стану і можливість оперативного усунення виникаючих проблем. Для забезпечення керованості сервери комплектуються як апаратними так і програмними засобами. До апаратних засобами відносяться датчики контролю температурного режиму підсистем і системи в цілому, швидкості обертання вентиляторів, напруги живлення сервера та багато інших. Автоматизовані програмні комплекси управління сервером повинні відслідковувати проблеми і невідкладно інформувати адміністратора про стан комплексу.

Сервісна підтримка

З точки зору схеми попередження відмов, важливою складовою є можливість віддаленого управління і моніторингу всім систем сервера, і всієї серверної інфраструктури в цілому, які дозволяють завчасно виконати діагностику основних критичних вузлів обчислювальної системи. Сервіс з підтримки та попередньої заміни елементу що вийшов з ладу або потенційно збійного елемента серверної інфраструктури є критично важливим компонентом серверного рішення, що дозволяє підтримувати інфраструктуру замовника і забезпечувати захист від збоїв.

Саме такі якості мають рішення для серверної інфраструктури компаній Cisco Systems, IBM, Hewlett Packard, Dell запропоновані нашою компанією.

easy service
Ми володіємо експертизою для максимально правильного підбору, налаштування і установки серверних інфраструктурних систем.

Сучасна серверна інфраструктура – це одне з основних знарядь сучасного бізнесу в боротьбі за підвищення ефективності бізнес процесів і захисту від зовнішніх загроз.

Фахівці компанії «Active Solutions» мають великий досвід у серверному інжинірингу, налаштуванні, установці відмовостійких рішень, міграції існуючої серверної інфраструктури на віртуалізовані рішення VmWare і Hiper-V, по всій Україні.

Серверні рішення

За більш детальною інформацією щодо розробки або інтеграції серверного рішення можна звернувшись до наших фахівців по електронній пошті support@active-solutions.com.ua або за телефоном в Києві (044) 232-11-55