Cisco Systems

Компанія Cisco Systems Inc. (NASDAQ:CSCO) – міжнародна транснаціональна компанія, що заснована групою вчених Стенфордського університету у грудні 1984 року.

В теперішній час компанія Cisco Systems є світовим лідером виробництва телекомунікаційного обладнання для мереж передачі даних.

За час свого існування, компанією були запатентовані десятки технологій та технологічних іновацій, придбано сотні компаній, серед котрих такі відомі імена як: Precept Software, NetSpeedWheelGroup, LightSpeed International, Telesend, Dagaz, StrataCom incLinkSys, Tandberg, Cloupia, Sourcefire, Metacloud та багато інших. Придбані компанії дозволяють виходити на все нові й нові технологічні ринки та беззмінно утримувати лідуючі позиції у відповідниї сегментах. Щоб оцінити маштаби рішеннь компанії  Cisco, достатньо собі уявити що більш ніж 80% всієї інфраструктури мережі Інтернет в її сучасному вигляді побудовано на обладнанні та завдяки рішенням Cisco Systems. Сучасні рішення компанії охоплює увесь спектр телекомунікаційного обладнання для компаній від малого-середнього бізнесу до рішеннь для телекомунікаційних операторів трансконтинентального маштабу.

Cisco Systems
Серед основних напрямків компанії можно виділити такі продукти та лінійки обладнання:
  • Комутатори серії Cisco Catalyst
  • Маршрутизатори Cisco ISR, ASR, GSR, CRS серій
  • Системи уніфікованих комунікацій IP телефонії Cisco Unified Communications
  • Системи відео конференцій Cisco Telepresence
  • Системи безпеки внутрішнього та зовнішнього периметру мережі, та виявлення та попередження вторгненнь Cisco ASA
  • Системи фізичної безпеки та відеонагляду CCTV
  • Системи бездротового доступу Cisco Wireless Solutions
  • Серверне обладнання серії Cisco UCS для офісного та центрів обробки даних
  • Центри обробки та зберігання даних
Багатовекторність напрямків компанії  Cisco дозволяє реалізовувати проекти мережевої інфраструктури, запеспечивши її безпеку, бездротові рішення та рішення уніфікованих комунікацій від одного виробника. Саме завдяки цьому ми можемо стверджувати що обираючи рішення Cisco, ви обираєте надійне технологічне обладнання для вирішення своїх задач.
За більш докладним ознайомленням з рішеннями компанії Cisco Systems, ви можете звернутись з нашими консультантами електронною поштою support@active-solutions.com.ua або зв’язавшись за телефоном у Києві +38(044)232-11-66