IT Аутсорсинг

it-outsoursing services
Інформаційні технології, при їх сучасному проникненню у повсякдене жіття, давно посіли невід’ємною складовою будь якого бізнесу, окрім того далеко не самою дешевою. IT складова будь якого бізнесу с кожним днем стає все більш технологічною, це вже не просто десять комп’ютерів та принтер, як це було нещодавно, а значно більше.

Сьогодні це високотехнологічне обладнання, розподілені мережі,системи обробки та зберрігання даних, системи резервування, бездротові мережі, системи відеоконференцзв’язку, а також системи забеспечення коллективної роботи. Сучасні реалії вже не дозволяють обслуговувати мережу зусиллями знайомого студента старшокурсника та вимагає високої кваліфікації персоналу і як наслідок відповідних витрат на їх утримання та регулярне навчання. Сьогодні, перед керівництвом бізнесу будь якого рівня, все частіше постає питання щодо оптимізації витрат на підтримку непрофільних завданнь бізнесу. Аутсорсинг послуг по обслуговуванню та підтримці IT-інфраструктури, як раз і покликаний вирішити завдання зниження витрат на IT вашої компанії. Дуже легко оцінити переваги від використання зовнішньої компанії для вирішення задач IT наочно глянувши на статті витрат котрі характерні для власного IT-відділу:

  • бюджет зарплат IT відділу та пов’язаних з ним податкових відрахуваннь
  • бюджет регулярного профільного навчання співробітників
  • медичне страхування
  • відрядження так пов’язані з цим витрати
  • офісний простір та робоче місце співробітника що опосередковано впливає на успішність бізнесу
Ще одною очевидною перевагою використання послугами IT-аутсорсинга є те що, податкове навантаженя на статтю  «Послуги з інформатизації» відноситься до числа витрат підпріємствата відповідно підпадають під пільгову налогову статтю витрат. Ми проацюємо з лідуючими світовими виробниками та завдяки досвіду та відповідному рівню знаннь, наша компанія здатна забеспечити належну якість обслуговування. В рамках даної послуги ми здатні запропонувати налаштування та підтримку обладнання Сisco, Smartoptics, Linksys, Hewlet Packard, Brocade, IBM, Dell, Fortinet, Hitachi, NetApp та багатьох інших.