IT Консалтинг

Інформаційні технології, при їх нинішньому рівні проникнення в наше повсякденне життя, давно стали невід’ємною складовою будь-якого бізнесу, крім того, далеко не самої мало витратною. IT складова будь-якого бізнесу з кожним днем ​​ставати все більш технологічною, це вже не просто десяток комп’ютерів і принтер, як це було не настільки давно, а набагато більше. Сьогодні це високотехнологічне обладнання, розподілені мережі, системи обробки та зберігання даних, системи резервування, бездротові мережі, системи відеоконференцзв’язку, а також системи для забезпечення спільної роботи. Сучасні реалії вже не дозволяють обслуговувати мережу силами знайомого студента старшокурсника і вимагає високої кваліфікації персоналу і як наслідок відповідних витрат на їх утримання і регулярне навчання. На сьогоднішній момент, перед керівництвом бізнесу будь-якого рівня все частіше виникає питання про оптимізацію витрат та зниженні витрат на підтримку непрофільних завдань бізнесу. Аутсорсинг послуг з обслуговування та підтримки IT-інфраструктури, якраз і покликаний вирішити завдання зниження витрат на IT вашої компанії. Легко оцінити переваги від використання зовнішньої компанії для вирішення завдань IT наочно глянувши на статті витрат які характерні для власного IT-відділу:
  • бюджет заробітних плат IT відділу і пов’язаних з цим податкових відрахувань
  • бюджет регулярного профільного навчання співробітників
  • медичне страхування
  • відрядження та пов’язані з цим витрати
  • офісний простір і робоче місце співробітника побічно впливає на успішність бізнесу

IT Аудит

it-audit

IT аутсорсинг

IT Outsoursing Services

Сервісна підтримка

scs
Ще однією очевидною перевагою користування послугами IT-аутсорсингу є те, що податкове навантаження на статтю «Послуги з інформатизації» відноситься до числа витрат підприємства і відповідно підпадають під пільгову податкову статтю витрат. Ми працюємо з провідними світовими брендами і завдяки досвіду і відповідного рівня знань, наша компанія здатна забезпечити належну якість обслуговування. В рамках даної послуги ми можемо запропонувати настройку і підтримку обладнання Сisco, Linksys, Hewlet Packard, Brocade, IBM, Dell, Fortinet, Hitachi, NetApp та багатьох інших.

Для отримання більш детальної інформації ви можете звернутись до нас за адресою info@active-solutions.com.ua або за телефоном +38 (044) 232-11-66.