Сервісне обслуговування

У сучасних офісах та будівлях компанії використовуються багато різноманітних систем, що забеспечують охорону, пожежну безпеку, кліматичні умови, електроживленя, функционування IT сервісів та таке інше. Необхідність залучення професіоналів для підтримки цих функцій   часто змушує укладати контракти з великою кількістю підрядних організацій, на вибудову відносин з якими витрачаються значний час, сили та засоби.

 

Компанія Active Solutions пропонує принципово новий підхід до організації сервісу та обслуговування. Замовник може укласти ЄДИНИЙ СЕРВІСНИЙ КОНТРАКТ, та доручити одному підряднику увесь спектр непрофільних для свого бізнесу завданнь. Це дозволяє мінімізувати час та кошти, що витрачаються на рутинні операції, та сфокусуватися на основному бізнесі, отримуючі нові конкурентні переваги.

Єдиний сервісний контракт
Объединяет услуги, образуя комплексное решение:
  • Сервісне обслуговування інженерних систем
  • Сервісне обслуговування систем безпеки та відеонагляду
  • IT-аудит
  • IT-аутсорсинг
  • Гарантійне та пост гарантійне обслуговування
Великі комерційні компанії та державні установи, замовники нашої компанії, ставлять високі вимоги до рівня надання послуг та якості сервісного обслуговування. Active Solutions прагне забеспечити максимальний рівень комфорту наших замовників, створюючи всі необхідні передумови для успішної роботи компаній що обслуговуються та цілих корпорацій.

За необхідності фахівці Active Solutions знаходять нові методи та залучають додаткові ресурси, якщо нашим замовникам необхиідно вирішити нове нестандартне завданя. Перебуваючи на крок попереду від традиційних підходів, Active Solutions прагне не тільки виконувати всі побажання замовника в межах конкретного проекту, а також здатна взяти на себе питання розвитку інженерних та інформаційних систем.

Обширний спектр компетенцій нашої компанії дозволяє вирішувати більшу частину бізнес завданнь, що стоять перед замовником. Ми не просто пропонуємо універсальний сервіс за запитом, Active Solutions прагне стати вашим надійним партнером на багато років.